Digiturk Kampanyaları | DIGITURK WEB

Digiturk Kampanyaları, DIGITURK WEB, Digiturk web sitemizden indirimli kampanyalar ve çok özel fırsatlarla abone olabilirsiniz. Digitürk Kampanyaları hakkında bilgi ve destek almak için müşteri hizmetleri temsilcilerimizi arayın. Sizin için en uygun Digitürk Kampanyasını birlikte oluşturalım.
digiturk-giris-paketi--1-keyif-paketi--digiturk-web
Digiturk Giriş Paketi + 1 keyif paketi | DIGITURK WEB
Digiturk Web Merkezi, Digiturk' ün birbirinden eğlenceli ulusal kanallarının yanında 3 faklı seneği bulunan keyif paketlerinden dilediğiniz ek paketiseçerek tv keyfinizi renklendirip % 50 indirimli kampanya fırsatıyla aboneliğinizi hemen başlatabilirsiniz.

Digiturk Web sitemizden

Digiturk Giriş Paketi + 1 Keyif Paketi kampanyalı fiyatı ve hediyeleri.

digiturk-bein-sports-paketi-kampanyalari--digiturk-web
Digiturk beIN SPORTS Paketi Kampanyaları | DIGITURK WEB
beIN SPORTS Spor Toto Süperlig maçlarını kredi kartı ile 9 taksit ile ödeme imkanı. Yüzlerce kanal, beIN SPORTS ve hediyelerle kaçırılmayacak erken üyelik fırsatı sizleri bekliyor.
digiturk-film-ve-dizi-paketi-kampanyasi--digiturk-web
Digiturk Film ve Dizi Paketi Kampanyası | DIGITURK WEB
Digiturk Web Abone Merkezimize Özel digiturk giriş paketi ve dizi+film paketi ilk 4 ay 19.99 tl indirim avantajıyla sahip olabilir ve size sunduğumuz paket kapsamındaki kampanya ve hediyelerinden yararlanarak keyifle aboneliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Digiturk web abone merkezimizden Giriş+Dizi+Film+HD paketi % 50 indirim kampanyası fiyatı ve hediyeleri.


digiturk-film-paketi-kampanyasi--digiturk-web
Digiturk Film Paketi Kampanyası | DIGITURK WEB
Digiturk Wep Abone Merkezimize Özel Digitürk giriş paketi + Film paketine %50 indirim avantajıyla abone olabilir size özel hediye fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Digiturk Film Paketiyle Evinizin Rahatlığında her 15 dakikada bir farklı sinema

Digiturk Web sitemizin avantajlarıyla Digiturk Giriş Paketi + Film Paketi fiyatı ve hediyeleri


digiturk-dizi-paketi-kampanyasi--digiturk-web
Digiturk Dizi Paketi Kampanyası | DIGITURK WEB
Digiturk Web Abone Merkezimizden Size Özel Giriş+Digiturk Dizi paketine ilk 4 ay 19.99 tl indirim avantajıyla sahip olmak ve Dizi Paketi Kampanyası, fiyat indirimleri ve hediyelerinden yararlanmak ve bu paket bana uygun diyorsanız Digiturk Web Abone Merkezimizi arayarak aboneliğinizi başlatabilirsiniz

Digiturk Web Abone Merkezi, Digiturk Dizi Paketi İlk 4 ay 19 tl indirim Kampanyası Fiyatı ve Hediyeleri


digiturk-belgesel-paketi-5-tl--digiturk-web
Digiturk Belgesel Paketi 5 TL | DIGITURK WEB
Digiturk Wep Abonelik Merkezimizden, Digiturk'ün dünyaca ünlü en iyi belgesel kanallarıyla doğanın en muhteşem karelerini izleme şansını yakalayabilirsiniz.

Digiturk'ün ulusal kanallarının yanında seçeceğiniz belgesel paketiyle 7 tl fark ödeyerek sahip olabileceğiniz Digiturk HD yayınlada vahşi dağanın en muteşem görüntülerini daha canlı ve daha net izleyebilirsiniz.


digiturk-cocuk-paketi-5-tl--digiturk-web
Digiturk Çocuk Paketi 5 TL | DIGITURK WEB
Digiturk'ün en renkli ve eğlenceli çocuk kanalları her yaş çocuğuna uygun seçeneklerle çocuklarınız sosyal ve kişisel anlamda görsel olarak eğlenirken aynı zamanda öğreniyorlar.

Digiturk’ün bol seçenekli kanallarına kattığı en sevilen çizgifilmler, çocuklarınızın neşe kaynağı, dünyanın en eğitici çocuk programları bu pakette.


digiturk-sporsever-paketi-5-tl--digiturk-web
Digiturk Sporsever Paketi 5 TL | DIGITURK WEB
Digiturk Sporsever Paketi, sporun her dalını severim diyenler için en çok izlenen spor kanallarıyla Futboldan, Basketbola Veleybol'dan Tenis maçlarına kadar tüm extrem sporlar bu pakette .

Digiturk' ün kalitali kanallarını daha bir keyifle ve daha bir canlı izlemek için digiturk hd yayınına sadece 7 tl farkla sahip olabilrsiniz .Bunun için yapmanız gerken tek şey, Digiturk Web Abone Merkezimizden bizlere ulaşmak.


digiturk-engelli-paketi--50-indirimli--digiturk-web
Digiturk Engelli Paketi % 50 indirimli | DIGITURK WEB
Digiturk Engelli vatandaşlarınada sunmuş olduğu % 50 indirimli avantajlı kampanyasıyla, Gazilerimiz, Şehit Eşleri, Vazife Malulleri ve Eşlerine hizmet sunmaktadır. Engelli kimliği yada raporu bulunan müşterilerimiz Digiturk Web Abone Merkezimizi arayarak bu kampanya kapsamında üyeliklerini gerçekleştirebilirler.

Digiturk Giriş paketini 12 ay taahhüt vererek 10 tl'den başlayan % 50 fiyat indirimlerinden yararlanmak için Digiturk Web Abone Merkezimizden bizlere ulaşabilir; Digiturk'ün engelli paketine üye olabilirsiniz.


digiturk-yanoda-3-ay-ucretsiz--digiturk-web
Digiturk YANODA 3 ay Ücretsiz | DIGITURK WEB
Digiturk Yanoda Kampanyası dahilinde üyeliğinizi kapsayan paketin sadece yarı fiyatını ödersiniz üstelik ilk 3 ay ücretsiz izleyerek keyfinize keyif katabilirsiniz.

Artık yanoda kampanyasıyla digitürk'den izlemek istediğiniz paketi yarı fiyatına dilediğiniz odada izleyin .


Lig Tv Maç Programı, Bugünkü Maçlar, Haftalık Maçlar...