Lig tv Maç Programı, Bugünkü Maçlar, Haftalık Maçlar

HAFTANIN MAÇLARI

SPOR TOTO SÜPER LİG

20 NİSAN CUMA MAÇ PROGRAMI
20.00
M.BAŞAKŞEHİR - KAYSERİSPOR
21 NİSAN cumartesİ MAÇ PROGRAMI
13.30
GENÇLERBİRLİĞİ - OSMANLISPOR FK
13.30
K.KARABÜKSPOR - BURSASPOR
16.00
TRABZONSPOR - DG SİVASSPOR
19.00
A. ALANYASPOR - GALATASARAY
22 NİSAN pazar MAÇ PROGRAMI
16.00
ATİKER KONYASPOR - KASIMPAŞA
16.00
TM AKHİSARSPOR - GÖZTEPE
19.00
BEŞİKTAŞ - EVKUR YENİ MALATYASPOR
23 NİSAN pazartesİ MAÇ PROGRAMI
20.00
FENERBAHÇE - ANTALYASPOR
 
 

SPOR TOTO 1.LİG

20 NİSAN CUMA MAÇ PROGRAMI
18.00
ALTINORDU - GRANDMEDICAL MANİSASPOR
21 NİSAN cumartesİ MAÇ PROGRAMI
13.00
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - ADANASPOR
15.00
EBOLUSPOR - İSTANBULSPOR
15.00
GAZİANTEPSPOR - ESKİŞEHİRSPOR
22 NİSAN pazar MAÇ PROGRAMI
13.30
SAMSUNSPOR - DENİZLİSPOR
15.30
MKE ANKARAGÜCÜ - GAZİŞEHİR FK
15.30
ADANA DEMİRSPOR - B.Ş.BLD ERZURUMSPOR
19.00
ÇAYKUR RİZESPOR - AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
1.00
BALIKESİRSPOR BALTOK - ÜMRANİYESPOR
 
 

TAHİNCİOĞLU BASKETBOL SÜPER LİGİ

21 NİSAN cumartesİ MAÇ PROGRAMI
13.00
Basketbol ESKİŞEHİR BASKET - YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR
15.15
Basketbol GAZİANTEP BASKETBOL - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL
20.15
Basketbol PINAR KARŞIYAKA - MURATBEY UŞAK
22 NİSAN pazar MAÇ PROGRAMI
17.00
Basketbol GALATASARAY ODEABANK - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN
19.30
Basketbol DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE - TRABZONSPOR
 
 

TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE

17 nİsan saLI MAÇ PROGRAMI
20.00
Basketbol CSKA MOSKOVA - KHIMKI
21.15
Basketbol PANATHINAIKOS - REAL MADRID
18 Nisan ÇarŞamba MAÇ PROGRAMI
20.15
Basketbol FENERBAHÇE DOĞUŞ - BASKONIA
21.15
Basketbol OLIMPIAKOS - ZALGIRIS KAUNAS
19 nİsan perŞembe MAÇ PROGRAMI
20.00
Basketbol CSKA MOSKOVA - KHIMKI
21.15
Basketbol PANATHINAIKOS - REAL MADRID
20 Nisan cuma MAÇ PROGRAMI
20.45
Basketbol FENERBAHÇE DOĞUŞ - BASKONIA
21.15
Basketbol OLIMPIAKOS - ZALGIRIS KAUNAS
 
 

İNGİLTERE PREMIER LİGİ

19 NİSAN perŞembe MAÇ PROGRAMI
21.45
Furbol LEICESTER CITY - SOUTHAMPTON
22 NİSAN pazar MAÇ PROGRAMI
15.30
Furbol STOKE CITY - BURNLEY
 
 

FRANSA LIGUE 1

20 NİSAN CUMA MAÇ PROGRAMI
22.00
Furbol DIJON - OLYMPIQUE LYON
21 NİSAN cumartesİ MAÇ PROGRAMI
18.00
Furbol OLYMPIQUE MARSEILLE - LILLE
21.00
Furbol GUINGAMP - MONACO
22 NİSAN pazar MAÇ PROGRAMI
16.00
Furbol NICE - MONTPELLIER
18.00
Furbol SAINT-ETIENNE - TROYES
22.00
Furbol BORDEAUX - PARIS SAINT-GERMAIN
 
 

İSPANYA LA LIGA

20 NİSAN CUMA MAÇ PROGRAMI
22.00
Furbol LEGANES - DEPORTIVO LA CORUNA
21 NİSAN cumartesİ MAÇ PROGRAMI
14.00
Furbol EIBAR - GETAFE
17.15
Furbol CELTA VIGO - VALENCIA
22 NİSAN pazar MAÇ PROGRAMI
13.00
Furbol GIRONA - ESPANYOL
17.15
Furbol MALAGA - REAL SOCIEDAD
19.30
Furbol LAS PALMAS - ALAVES
21.45
Furbol ATLETICO MADRID - REAL BETIS
23 NİSAN pazartesİ MAÇ PROGRAMI
22.00
Furbol ATHLETIC BILBAO - LEVANTE
beIN SPORTS Maç Programı, Bugünkü Maçlar, Haftalık Maçlar...

Spor Toto Süper Lig * TFF 1. Lig * Brezilya Seri A * İngiltere Premier Ligi * İspanya La Liga * Fransa Ligue 1
* Turkish Airlines Eurolig * Spor Toto Basketbol Ligi * NBA