Digiturk Paketleri

Digiturk Paketleri DIGITURK WEB sitemizden avantajlı fiyatlarla Digitürk Paketlerinden dilediğinizi seçin Digiturk keyfini yaşamaya başlayın. Digiturk Giriş paketi, Digiturk Belgesel Paketi, Digiturk Dizi, Digiturk Film, Digiturk Spor, HD, 3D. Digitürk Paketleri Kampanya destek hattımızı arayın, Digiturk Paketinizi müşteri temsilcilerimiz ile birlikte oluşturup en avantajlı kampanyadan yararlanın.

Digiturk Giriş Paketi

14,99 TL/Aylık
Digiturk' ün renkli dünyasına giriş paketiyle başlayın... 
Türkiye'nin en kaliteli birbirinden eğlenceli kanalları ,televizyon izleme alışkanlığınızı değiştiren sektörünün öncüsü Digiturk hd yayınıylada görüntü kalitenizi arttırarak tv keyfinize keyif katacaksınız. 
Digitürk giriş paketine ek olarak dilediğiniz keyif paketleri ister belgesel ister eğlence ve daha birçok seçeneğiyle birlikte istediğiniz platin paketlerden (Dizi, Film, Lig Tv) dilediğinizi seçebilir izlediğiniz kadar ödeme seçeneğiylede  Digitürk'ünüzde istediğiniz değişikliği gerçekleştirebilirsiniz ve Digiturk HD PLUS ile izlediğiniz hiçbir kareyi kaçırmaz; dilediğinizi kaydeder ileri geri alabilirsiniz. 
Digiturk Giriş Paketi İlk 6 Ay 7,50 TL indirimle 
Digiturk Giriş Paketi Fiyatı: 14,99 TL/Aylık

 

Kanallar
Koşullar

Digiturk Keyif Paketleri

4 TL/Aylık
Digiturk giriş paketi yanında dilediğiniz keyif paketlerini seçebilir en kaliteli ulusal kanallarla beraber tv izleme keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. Dünyanın en çok izlenen ve merak edilen vahşi doğanın en muhteşem kareleriyle Belgesel Paketi, yemek yapmak benim en büyük zevkim diyenler, müzik dinlemeyi sevenler her tarz müzik çeşidiyle ruhunuzu okşayacak Müzük Eğlence Paketi; ben hertürlü spor dalını severim ve izlerim diyenler Sporsever paketiyle spora doyacaklar, dünyada neler olup bitiyor öğrenmek isteyenler haber dünya paketi ile dünyaya açılırken, digiturk çocukpaketi ile en eğlenceli ve en öğretici çizgi filmlerle çocuklarımız daha mutlu olacaklar.
Digiturk giriş paketi yanında 4 keyif paketi aldığınız taktirde 5 . keyif hediye ..
 
Koşullar
Paketler ve Kanallar

Digiturk Platin Paketler

Daha çok Film ve Dizi keyfi

Digitürk farkıyla Film ve Dizi izlemek şimdi daha keyifli

Digiturk Film Paketi  dünyanın en ünlü aktristleri gişe rekortmeni en iyi yapımlar  kısacası dünya sinemasını evinizin rahatlığına taşımak ve sevdiklerinizle beraber en güzel anları paylaşmak istiyorsanız Digiturk Web Abone Merkezimizden bizlere ulaşabilir üyeliğinizi başlatabilirsiniz 
 
Digiturk Dizi Paketi ile eviniz neşelenecek dünyanın en iyi dizileri izlenme rekorları kıran sezonlarıyla çok eğlenecek ve komediye doyacaksınız .DİGİTURK HD  ile dizi ve filmleriniz daha canlı ve iki kat daha kaliteli bir görüntüyle keyfinizi katlayabilirsiniz .
 
Digiturk Dizi Paketi 14 tl
Digiturk Film Paketi 14 tl
Paketler ve Kanallar
Koşullar

Digiturk LigTV Paketleri

Daha çok futbol coşkusu

Futbol heycanını evinde sevdikleriyle paylaşmak isteyenler!

Digiturk Lig Tv Abonesi olmak istiyorum diyorsanız, izlemek istediğiniz takımların maçlarına üye olup, seçtiğiniz kadar ödeyin.
 

Digiturk Süperlig Paketi Fiyatı : 56 TL/Aylık
Digiturk Lig Tv Şampiyonlar Paketi Fiyatı : 45 TL/Aylık
Digiturk Lig Tv Taraftar Paketi Fiyatı : 39 TL/Aylık
Digiturk Lig TV Şampiyon Anadolu Paketi Fiyatı : 24 TL/Aylık
Digiturk Lig TV Anadolu Taraftar Paketi Fiyatı : 21 TL/Aylık

Paketler ve Kanallar
Koşullar

Digiturk Ek Paketler

Digiturk üyeliğinizi dahada keyifli hale getirmek ve Digiturk'un muhteşem kanallarıyla izlemek istediğiniz herşey izle ve öde seçeneğiyle Digiturk'ünüzü renklendirmek sizin elinizde.

Dolu Dolu Spor Keyfi Yaşama Şansını Kaçırmayın!
 
Digiturk Avantaj Paketi Fiyatı : 15,99 TL/Aylık
Digiturk Avantaj Yetişkin Paketi Fiyatı : 21,99 TL/Aylık
Digiturk Yetişkin Paket Fiyatı : 10,99 TL/Aylık
Digiturk Spor Extra Fiyatı : 10,99 TL/Aylık
 
Digiturk Ek Paketlerinden dilediğini seç izlediğin kadar öde fırsatı.

 

Paketler

Digiturk HD 3D Keyfi

Digiturk HD  ile daha kaliteli bir görüntü  ve Dolby ses sistemi kalitesi ile filmleri, dizileri, maçları daha mükemmel ve daha canlı izleyebilirsiniz 

Digiturk'te bir ilk daha Digiturk 3D yayını ile birlikte tam 33 Digiturk HD kanal keyfi sizleri bekliyor.

 
Digiturk HD Fiyatı : 7 TL/Aylık
Digiturk HD PLUS Fiyatı : 24,99 TL/Aylık
Digiturk Platin Paket'e sahip olanlar Digiturk Plus ayda sadece 14,99 TL
 
Kutu Seçenekleri
Lig Tv Maç Programı, Bugünkü Maçlar, Haftalık Maçlar...